У Португалії селекціонери вивели ідеальний сорт яблук

event 03:08 Субота 04 Грудня 2021 Суспільство
[post-views]

Яблука поєднують всі найкращі смакові якості. Через це цей сорт називають “ідеальним”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Селекціонери вивели сорт яблкука Candine, який повністю задовільняє потреби ринку: яблуко роживе, соковите, напівсолодке, хрустке. Про це повідомляє freshplaza.

Повідомляється, що ініціатива, започаткована в результаті злиття Atlantic Portuguese Apple і Candine, дозволить виробникам діяти під єдиним іміджем бренду. Метою їх є досягнення позитивної диференціації ринку.

Коментар: Ця угода дає змогу задовольнити ринковий попит на місцеву та якісну продукцію. Крім того, виробнича зона в Португалії має належні умови длявирощування яблука привабливого червоного кольору“, – розповідають у компанії.

На даний момент в Іспанії, Франції, Італії, а тепер також у Португалії, висаджено близько 500 га цього сорту.

Коментар: Ми віримо, що в майбутньому площа збільшиться, і яблука Candine закріпляться як одні з найкращих на ринку. Стратегія для кожного ринку різна та різна в кожній країні, але у Франції та Італії, звідки зараз збирають урожай, дуже важливо, щоб продукт був присутнім у широкомасштабному розповсюдженні та дозволив кінцевому споживачу насолодитися найкращим смаком“, – додали у компанії.

Candine має універсальний смак, який загалом цінується на всіх ринках. Найбільший потенціал спостергіається зокрема, в Європі, Китаї, Тайвані та Таїланді.

Читайте також: В Індії жінка кілометр гналася за леопардом, який викрав її сина, і врятувала хлопчика

Джерело

Останні новини
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
17.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward