Меблеве майбутнє – за модульними технологіями

event 10:40 П’ятниця 03 Грудня 2021 Суспільство

Міське життя пропонує багато приємностей: першокласні ресторани та бари, фестивалі, картинні галереї тощо. Міста пропонують одні з найкращих можливостей працевлаштування, а також спілкування з людьми з різних сфер життя. Але є одне «але», яке полягає у проблемі тісного житла. За останні 100 років ми спостерігаємо глобальну тенденцію до урбанізації, однак середня площа квартири поступово зменшується. Це особливо характерно для мегаполісів, де кожен квадратний метр на вагу золота. На допомогу приходять модульні меблі – https://artos.in.ua/modulnye-gostinye/. Вони були створені саме для невеликих кімнат, тому в майбутньому ставатимуть все більш актуальними.

Переїзд як дизайнерський фактор

Світ зміщується до більш компактного, мобільного міського способу життя. Коли люди переїжджають у менші приміщення, їхні меблі повинні відповідним чином реагувати на ці зміни. Докази невідповідності традиційних масивних меблів у сучасному житловому просторі – це смітники. Біля будинків можна побачити багато ще цілком придатних до експлуатації предметів, які вже просто морально застаріли. Одна з причин – масивність. Якщо речі надто громіздкі, від них буває простіше відмовитися, ніж вовтузитися з перевезенням.

При цьому варто врахувати, що молодь стає все більш мобільною. Сьогодні люди набагато частіше, ніж раніше, переїжджають в пошуках кращої роботи до інших населених пунктів.

Компактний простір

Через урбанізацію все більше людей живе в містах. Відповідно вартість житла постійно зростає. Сучасний тренд – мінімалізм. Оскільки кожний квадратний метр стає дорожчий, люди змушені погоджуватися на меншу кількість цих метрів. І тут постає питання – як зробити сучасну невелику квартиру такою ж комфортною, як і більш просторі апартаменти?

Відповідь очевидна – меблі повинні бути легкими та компактними. Чим менше місця вони займають, тим більше цінного простору лишається вільним. Це завдання для дизайнерів – вони створюють предмети, які поєднують в собі невеликі розміри та функціонал. Захаращувати кімнати непотрібними речами – це не сучасно. І в майбутньому раціоналізм ставатиме все більш вираженим.

Курс на індивідуалізм

В нашому світі все більш вираженим стає тренд індивідуальності. Люди прагнуть виділитися з натовпу, підкреслити свої смаки та життєві вподобання. Це проявляється в усьому: захопленнях, одязі, аксесуарах тощо. І не останню роль тут відіграє помешкання. Саме тому стандартизовані меблі відходять на задній план.

Купуючи модульну систему, ви отримуєте набір предметів, які можна комбінувати у різних варіантах. В результаті ви отримуєте великий простір для експериментів. Періодично змінюйте розташування шаф, полиць, столів, отримуючи новий інтер’єр. І все це – без необхідності замінювати самі меблі.

Оскільки віддалена робота стає все більш поширеною, а технології розвиваються, співробітники більше не прив’язані до своїх столів. Гнучкий робочий простір – це ще один тренд, характерний як для офісів, так і для квартир та будинків.

Ще кілька тенденцій

Коротко варто перерахувати ще кілька ключових факторів, які визначають конструкцію меблів найближчого майбутнього:

  • Оригінальні форми. Часто дизайнери частково повторюють вінтажні елементи.
  • Екологічність. Це безпека як для людини, так і для навколишнього середовища (можливість перероблювання).
  • Натуральні матеріали або їхня імітація.

Хоча модульні меблі особливо ефективно працюють в невеликих кімнатах, вони чудово доповнюють інтер’єр і більш просторих приміщень. Це універсальне рішення для задоволення всіх ваших потреб і смаків.

Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward