Тюнінг BMW: З яких матеріалів виготовляють автомобільні глушники?

event 16:03 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 Суспільство

Плануючи тюнінг BMW F15, ви повинні враховувати не лише естетику, а й надійність додаткових елементів кузова. Особливо важливо це при виборі насадок на глушники, оскільки вони постійно піддаються впливу високих температур, вологи та хімікатів. Одразу радимо відмовитися від виробів з так званої «м’якої» сталі з низьким вмістом вуглецю. Хоча вони дешеві, але легко піддаються корозії. Краще спинити вибір на одному з описаних далі варіантів.

Алюмінізована сталь

Подібні до м’якої сталі, цей сплав сам по собі не має значних антикорозійних характеристик. Але завдяки алюмінієвому покриттю вироби значно краще захищені від іржі. При пошкодженні покриття оголений метал починає іржавіти, тому глушник потрібно періодично перевіряти на предмет пошкоджень.

Найбільш поширений варіант завдяки гарному поєднанню ціни та надійності. Вибираючи аксесуари BMW F15, ви помітите, що більшість насадок на глушник мають внутрішню частину саме з цього матеріалу. Важливо, щоб вміст хрому в сталі був не нижчим, ніж 10%. Більше хрому – краща стійкість до корозії. Існують різні сорти матеріалу, але більшість насадок виготовляються з використанням сплаву 409 або його аналогів.

Титан

Титанові системи значно легші (приблизно на 40%) в порівнянні зі сталевими, але такі ж міцні. А ще при нагріванні вони теж красиво синіють. Однак значним недоліком таких виробів є вартість – коштують вони відверто дорого. Хоча це вже питання особистого виробу та бюджету.

Інконель

Справжній «суперсплав». Його міцність і висока температура плавлення роблять матеріал затребуваним в аерокосмічній промисловості. Деталі з інконелю встановлюють навіть у активній зоні ядерних реакторів. З нього виготовляють і вихлопні труби болідів F1.

Насадки з інконелю – рідкісний варіант, який через високу вартість не є популярним серед звичайних водіїв. Їх вартість може досягати кількох тисяч USD.

Що вибрати?

Врешті вибір товарів для тюнінга на https://toptuning.ua/x5-f15-2013-2018/ залежатиме від товщини гаманця і бажання виділитися. Як правило, система з нержавіючої сталі буде найбільш рентабельним варіантом. Ви отримаєте високу стійкість до корозії за досить низьку ціну. Додаткову естетику забезпечать зовнішні карбонові накладки.

Якщо гроші не є проблемою, можна дозволити собі виріб з титана чи навіть інконеля. Але насадки з цих матеріалів варто порекомендувати радше власникам гоночних автомобілів. Для звичайного водія переваги не надто великі, зате підвищення ціни є дуже відчутним.

Теги: реклама
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward