В Україні запустили Єдину платформу житлово-комунальних послуг

В Україні запустили Єдину платформу житлово-комунальних послуг

Кабінет міністрів запустив експериментальний проєкт Єдиної платформи ЖКП.

Про це заявив 3 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

За його словами, запуск платформи є важливим кроком до впорядкування житлово-комунальних послуг, адже система авторизує процеси, забезпечить доступні та зручні сервіси, покращить облік споживачів та дозволить краще контролювати якість послуг.

Читайте також: Рада в першому читанні підтримала збільшення видатків на оборону

Користувачі в електронному кабінеті зможуть:

  • отримати всю інформацію про управителів та виконавців послуг,
  • дізнатися актуальні ціни й тарифи,
  • переглянути результати розгляду своїх звернень,
  • укласти чи розірвати договір онлайн.

Платформа буде інтегрована з іншими інформаційними системами, що забезпечить обмін даними.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини