Кабінет міністрів запустив експериментальний проєкт Єдиної платформи ЖКП.
Про це заявив 3 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.
За його словами, запуск платформи є важливим кроком до впорядкування житлово-комунальних послуг, адже система авторизує процеси, забезпечить доступні та зручні сервіси, покращить облік споживачів та дозволить краще контролювати якість послуг.
Читайте також: Рада в першому читанні підтримала збільшення видатків на оборону
Користувачі в електронному кабінеті зможуть:
- отримати всю інформацію про управителів та виконавців послуг,
- дізнатися актуальні ціни й тарифи,
- переглянути результати розгляду своїх звернень,
- укласти чи розірвати договір онлайн.
Платформа буде інтегрована з іншими інформаційними системами, що забезпечить обмін даними.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
