Холод сприяє зниженню ваги: нове дослідження

event 11:39 Четвер 22 Грудня 2022 Суспільство

Вчені довели, що низькі температури сприяють виробленню протизапальних молекул у людини, які також пов’язані зі зниженням ваги.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Дослідники продовжують вивчати складну роль запальних процесів при ожирінні та їх вплив на інші показники, розповідає 24 канал. Нове дослідження, серед усього іншого, показало, як молекула, що виділяється при низьких температурах, що бореться із запаленням, здатна ефективно боротися з ожирінням.

Нове дослідження ожиріння

Дослідження, проведене вченими з діабетичного центру Джосліна, ставило за мету зрозуміти, як легке хронічне запалення може призвести до проблем зі здоров’ям, пов’язаних з ожирінням. У попередніх дослідженнях було показано, що вплив холоду може покращити чутливість до інсуліну як у людей, так і гризунів, а також вплинути на вироблення ліпідних медіаторів запалення в так званому бурому жирі.

Бурий жир відрізняється від білого жиру (накопичується на животі та руках) тим, що він спалює ліпіди та глюкозу для вироблення тепла. У цьому сенсі бурий жир вважається “хорошим” жиром, і тому він перебуває у центрі багатьох досліджень боротьби з ожирінням – вчені намагаються зрозуміти, як ефективно перетворити білий жир на бурий.

Як холод допомагає скинути вагу

У цьому новому дослідженні мишей годували типовою західною дієтою з високим вмістом жирів, щоб викликати ожиріння. Потім тварин поміщали в холодні умови з температурою близько 4,4 градуса за Цельсієм.

Автор:
Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward