Правила догляду за картоплею в період росту: корисне дачникам

event 13:30 Неділя 26 Березня 2023 Суспільство

Картопля є однією з найбільш популярних і поширених культур у світі. Вона є важливим джерелом харчування та становить значну частину дієти людей по всьому світу. З метою збільшення врожайності картоплі, необхідно вживати заходів щодо її підживлення.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Використовуйте компост або перегній як органічне добриво

Це допоможе збільшити вміст гумусу в ґрунті, покращити його структуру та забезпечити картоплю необхідними поживними речовинами.

Застосовуйте мінеральні добрива, які містять фосфор, калій та азот

Ці елементи є основними для росту та розвитку картоплі. Однак, слід застосовувати їх у розумних кількостях, оскільки надмірне застосування може привести до забруднення навколишнього середовища та зниження якості продукції.

Враховуйте потреби картоплі у воді

Картопля потребує достатньої кількості вологи для свого росту та розвитку. Регулярно поливайте рослини, особливо в період сухого літа.

Оберіть правильний час для підживлення

Найкращим часом для підживлення картоплі є весна та раннє літо, коли рослина активно росте. У період збору врожаю, слід припинити підживлення, щоб запобігти надмірному накопиченню надлишкових речовин у картоплі.

Читайте також: Кращі з кращих: названо найврожайніші сорти картоплі

Регулярно розпушуйте ґрунт

Розпушування ґрунту допоможе покращити доступ повітря та води до кореневої системи картоплі, що сприятиме її зростанню та розвитку.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward