Для блискучої посмішки: ефективні методи відбілювання зубів

event 13:00 Неділя 26 Березня 2023 Здоров'я

Зубна гігієна – це важлива частина догляду за здоров’ям та красою нашої ротової порожнини. Жовті зуби можуть впливати на нашу самооцінку. Однак, існує багато ефективних методів для позбавлення зубів жовтого відтінку, які не потребують професійної чистки або витратних процедур.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Далі ви знайдете п’ять цікавих методів, які допоможуть вам позбутись жовтизни зубів вдома, швидко та ефективно.

Використовуйте активоване вугілля

Це природний засіб, який може допомогти видалити жовті плями та зменшити природну жовтизну зі зубів. Для цього розмеліть активоване вугілля у порошок, змішайте з невеликою кількістю води, нанесіть на зубну щітку і почистіть ним зуби.

Використовуйте олію з чайного дерева

Це ефективний антисептик та природний засіб для боротьби з жовтизною на зубах. Додайте кілька крапель олії до зубної пасти або води для полоскання рота, щоб допомогти зменшити жовтизну зі зубів.

Використовуйте воду з лимонним соком

Лимонний сік містить природні кислоти, які можуть допомогти видалити жовтизну зубів. Змішайте лимонний сік з водою та використовуйте для полоскання рота або нанесіть на зубну щітку та почистіть зуби.

Використовуйте сіль

Це природний абразив, який може допомогти проти жовтизни. Змішайте сіль з зубним порошком та використовуйте цю суміш для чищення зубів.

Читайте також: Стоматологи розповіли, які продукти найбільше руйнують зуби

Застосовуйте професійне відбілювання зубів

Якщо ви хочете позбутись жовтизни зубів швидко та ефективно, то можна обрати професійну процедуру відбілювання у стоматолога. Вони використовують спеціальні гелі та обладнання, які допоможуть видалити плями та жовтизну зі зубів швидко та безпечно.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward