Науковці назвали ноутбуки, які здатні працювати в екстремальний холод та спеку

event 11:59 П’ятниця 27 Серпня 2021 Суспільство

Всі ми обираємо ноутбуки, які були б максимально зручними та пертинентними для тієї роботи яку ми збираємося на них виконувати. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Проте інколи у людей така робота, яка пов’язана із висотою, глибиною, спекою і тд, де також потрібна техніка. Однак не всі ноутбуки зможуть витримати такі екстремальні погодні умови. 

Фахівці розповідають, що вражаючі результати часом демонструють девайси, від яких і не чекали такої витривалості.

Перший ноутбук, що підкорив Еверест

Зійти на найвищу вершину планети – важке випробування не лише для людини. Не витримуючи низьких температур, “непритомніє” навіть техніка.

Під час одного зі сходжень на Еверест в альпіністів були ноутбуки кількох брендів. І вже на висоті базового табору – 5 000 метрів над рівнем моря – у строю залишилися тільки “асуси”. А підкорив Еверест ASUS U5, який узяв із собою керівник експедиції Вонґ Йонґфонґ. Цей ноутбук працював на висоті 8 848,43 метра!

Низькі температури викривають усі слабкі місця техніки. Витримати екстремальний холод без спецзахисту може лише бездоганно зроблене “залізо”.

Робота на антарктичній станції “Академік Вернадський”

Наукові дослідження потребують потужної обчислювальної техніки, а в Антарктиці – ще й супернадійної. Рік і два місяці без перерв та збоїв, у режимі 24/7, забезпечував роботу українських полярників ноутбук ASUS Lamborghini. Цей жовтий “віл” виявився продуктивнішим та витривалішим за десктопних “зубрів”, що працювали на самій станції.

Завдяки ASUS Lamborghini дослідники завжди тримали стабільний Wi-Fi-зв’язок зі станційною мережею навіть на великих відстанях, згадує учасник 13-ї міжнародної експедиції на станцію “Академік Вернадський” Володимир Гойник.

Читайте також: У Лас-Вегасі розкрили назву і сюжет четвертої “Матриці”

Ноутбуки на орбітальній станції “Мир”

1998 року техніка ASUS блискуче дебютувала у космосі – усього через рік після виходу на ринок портативних комп’ютерів. Обидва ноутбуки ASUS без збоїв пропрацювали впродовж усієї 600-денної місії, тоді як пристрої інших виробників раз по раз перегрівалися й вимикалися.

Річ у тім, що в космосі тепловий потік поводиться інакше, ніж на Землі. І витримати тривалу експлуатацію в умовах мікрогравітації може лише техніка, у якій розсіювання тепла реалізовано бездоганним чином. Ноутбуки ASUS працювали день у день без єдиної проблеми.

Часто відповідальні фахівці, перестраховуючись, вишукують техніку з військовим ступенем захисту. Щоб у жодному разі не підвела! Хоча, якщо робота відбувається не в умовах невагомості чи вічної мерзлоти, достатньо будь-якого комп’ютера від виробника, що не визнає компромісів із якістю.

Джерело

Останні новини
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward