Місячний календар стрижок на грудень 2023: коли стригти і фарбувати волосся

event 14:25 П’ятниця 01 Грудня 2023 Важливі дати

Місячні цикли впливають на стан нашого волосся і загальне самопочуття. У різні дні місячного календаря змінюється стан і структура волосся. У зростаючий місяць воно стає кучерявим і неслухняним, а також швидко відростають. А в період спадного місяця волосся довго росте і залишається прямим, пише уніан

Місячний календар стрижок підкаже, які дні грудня найкраще підходять для відвідування перукаря.

Ми підготували місячний календар стрижок на грудень 2023 року з урахуванням фази Місяця і впливу знаків Зодіаку. Цей календар допоможе вам спланувати похід до перукаря і отримати задоволення від стрижки.

Коли не можна стригти волосся в грудні і проводити фарбування

В деякі дні якість волосся сильно погіршується, тому візит в перукарню краще скасувати в такі дати:

 • 1 грудня – через вплив знака Раку волосся стане дуже неслухняним. Будь-яке укладання, завивка і випрямлення не дадуть результату і не протримаються довго. Не варто вкорочувати волосся, інакше воно буде нерівно відростати.
 • 8 грудня – після стрижки волосся почне рости швидше, але стане сильніше заплутуватися. Невдалий день для фарбування – результат не буде відповідати очікуванням.
 • 9 грудня – знак зодіаку Скорпіон робить будь-які стрижки та фарбування дуже непередбачуваними. День підходить для експериментів, але якщо має бути важлива зустріч, то краще нічого не міняти в зачісці. Хімічна завивка зашкодить більше, ніж в інші дні.
 • 11 грудня – стрижка в цей день порушить природну структуру волосся і призведе до посічених кінчиків. Фарбування волосся погіршить соціальне становище.
 • 20 грудня – стрижка в цей день негативно вплине на здоров’я волосся і прискорить їхнє випадіння, а хімічні процедури принесуть більше шкоди, ніж зазвичай. Дуже невдалий день для будь-яких кардинальних змін зачіски.
 • 28 грудня – під впливом знака Раку волосся стане тонким, ослабленим і неслухняним. Будь-які види робіт з волоссям погіршать його стан. Також стрижка може негативно вплинути на ендокринну систему.

Також не варто робити складну зачіску по п’ятницях, оскільки результат буде непередбачуваним.

Читайте також: 2 грудня: яке сьогодні свято, традиції та заборони

Коли краще стригти і фарбувати волосся грудні 2023

Щоб стрижка точно вас порадувала, її рекомендується планувати на такі дні:

 • 4 грудня – під впливом знака Діви волосся швидше росте, а укладання довше тримає форму. Добре пройде фарбування, тонування, зафарбовування сивини. Стрижка поліпшить здоров’я волосся. Кінчики будуть менше сіктися.
 • 5 грудня – дуже хороший день для будь-якого фарбування, навіть найскладнішого. Вдала дата для оздоровчих процедур – вони принесуть волоссю більше користі, ніж зазвичай. Волосся після стрижки буде довго відростати.
 • 14 грудня – найкращий день, коли стригти волосся в грудні 2023. Можна кардинально міняти стрижку, завивати і випрямляти волосся і займатися навіть найскладнішим фарбування. Результат в будь-якому випадку порадує вас і довго протримається.
 • 23 грудня – під впливом знака Тільця волосся стає слухняним і здоровим, легко приймає потрібну форму. Будь-які стрижки та зачіски порадують вас і будуть чудово виглядати. Хороший день для оздоровчих процедур. Можна фарбувати волосся, але тільки природними барвниками (хною і басмою).
 • 25 грудня – стрижка в цей день зміцнить коріння і прискорить ріст волосся, тому її можна проводити, якщо хочете відростити довгу шевелюру. Хороший день для завивки – волосся надовго залишаться кучерявим.
 • 26 грудня – хороший день для стрижки, якщо хочете прискорити ріст волосся. Можна зайнятися завивкою, тонуванням, випрямленням волосся. Хороші дні для фарбування в природні кольори.
 • 30 грудня – під знаком Зодіаку Лев волосся стає густим, міцним і здоровим. Це чудовий день для відвідування перукаря. Будь-які роботи з волоссям пройдуть вдало і принесуть задоволення. Хімічні процедури зашкодять набагато менше, ніж зазвичай, а оздоровчі принесуть вдвічі більше користі.

Також хороші дні, коли стригтися в грудні 2023, – це всі суботи. У ці дні волосся стає слухняним і здоровим.

Останні новини
01.03.2024, П’ятниця
29.02.2024, Четвер
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward