Як використовувати засоби для догляду за ротовою порожниною

event 12:50 Субота 27 Листопадаа 2021 Суспільство

Догляд за ротовою порожниною в домашніх умовах – невід’ємна частина профілактики різних захворювань. Лікарі-стоматологи не тільки проводять лікування, але й консультують щодо догляду за ротовою порожниною. Вам залишається лише обрати оптимальні засоби та девайси для цього.

Як доглядати порожнину рота?

Загальні рекомендації виглядають так:

  1. Чистіть зуби регулярно. Найпростіший спосіб подбати про ротову порожнину – чистити зуби щодня як мінімум двічі: вранці і ввечері перед сном по 2-3 хвилини. Зубну пасту варто підбирати, виходячи із стану слизової оболонки, зубів пацієнта. Лікар може порекомендувати Вам конкретний варіант, наприклад пасту для зниження запалення слизової оболонки або зміцнення зубів мінеральними компонентами. Високою якістю можуть похвалитися продукти Biorepail, Marvis, Сuraprox та Vivax, які можна купити на сайті https://shine-bright.com.ua/.
  2. Зубна щітка повинна підходити Вам та забезпечувати найкраще очищення. М’які зубні щітки Сuraprox забезпечують делікатне очищення від зубного нальоту в зоні зубо-ясеневої борозни.
  3. Застосовуйте ополіскувачі. Після чищення зубів, перекусів додатково очистити порожнину рота допомагають ополіскувачі. Вони також можуть мати протизапальний, відбілюючий, протикаріозний ефект. Ополіскувач проникає навіть у малодоступні ділянки рота та усуває патогенну флору.
  4. Не соромтеся використовувати зубні нитки (флос), скребки для язика, інтердентальні щіточки. Робити це потрібно щодня перед вечірнім чищенням.

Ретельний догляд за ротовою порожниною допомагає зберігати її здоров’я на довгі роки, а профілактичні візити до лікаря – своєчасно виявляти та лікувати захворювання.

Як вибрати зубну пасту?

Найчастіше стоматологи радять доглядові засоби таких брендів:

  • Зубні пасти Марвіс (Marvis). В асортименті всі можливі смаки зубної пасти: м’ятна, лакрична, а також пасти, що відбілюють. Марвіс – це старий італійський бренд, який вже сам по собі став гарантією якості, а вся їхня продукція лише професійного класу;
  • Зубні пасти Vivax. Пасти різного типу дії: для посиленого очищення, профілактики запальних процесів і так далі;
  • Продукція Curaprox, Curasept. Зубні пасти, ополіскувачі для ротової порожнини, а також зубні щітки являють собою ансамбль засобів догляду, який не потребує представлення.

Поспішайте порадувати себе та своїх близьких приємним, а головне корисним для здоров’я подарунком.

Теги: реклама
Останні новини
27.05.2024, Понеділок
26.05.2024, Неділя
25.05.2024, Субота
24.05.2024, П’ятниця
23.05.2024, Четвер
22.05.2024, Середа
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward