Астрологиня розповіла, яким знакам Зодіаку цього літа неабияк пощастить

event 10:40 Вівторок 15 Червня 2021 ПОДІЇ

Везіння може чекати на них навіть в найнеочікуваніший період життя.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Цього літа деяким людям пощастить у різних життєвих сферах. Про те, хто вже незабаром зловить удачу за хвіст, розповідає астрологиня Людмила Булгакова.

Телець 

Тельцям, які в першій половині літа знемагають від неробства, в другій нарешті пощастить: вони зможуть взяти участь в роботі над дуже важливим, перспективним і фінансово вигідним проєктом. Він дасть можливість представникам знака продемонструвати всі свої таланти і здібності, а заодно і непогано заробити. Головне, пам’ятати, що на їхнє місце в проєкті націлюються і інші — такі, кому менше поталанило, а тому не потрапили до складу групи, яка працює над ним, — співробітники, тому необхідно весь час тримати відповідну — високу — планку.

Близнюки  

Близнюкам, які довго, наполегливо і з задоволенням займалися своїм хобі, не думаючи про те, щоб зробити його основним своїм заняттям, нарешті пощастить — вони зможуть монетизувати його, заробивши непогані гроші. Хтось виставить свої творіння на конкурс, хтось зустріне справжнього знавця і поціновувача, головне, що на них звернуть увагу і вони принесуть своєму творцеві популярність в нових професійних колах, а також можливість гідного в усіх сенсах — але передусім в матеріальному плані — і безбідного існування.

Рак 

Раки — зрозуміло, ті, хто давно роздумує про зміну роботи — можуть нарешті розраховувати на перехід в іншу компанію і навіть зовсім в іншу професійну галузь. Зрозуміло, своїм кар’єрним зростанням представники знака насамперед будуть зобов’язані самим собі, але без певної частки везіння їм, проте, впоратися не вдалося б. Тому зірки радять їм подякувати своїй долі, яка цього разу повернеться до них найприємнішим своїм боком, і намагатися виправдати її надії і очікування.

Риби 

Риб очікує прекрасна перспектива кар’єрного зростання, щоправда, представникам знака важливо діяти за принципом, який, будучи перефразованим, прозвучить так: на фортуну сподівайся, а сам не лови ґав. Охочих обійняти посаду, на яку ви претендуєте, виявиться достатньо, тому необхідно буде подбати про те, щоб справити на керівників, від яких залежить призначення, хороше враження. Тим більше що талан все-таки буде на боці представників знака — він і переважить чашу уявних терезів на їхній бік.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: 15 червня 2021 року: свята, іменини, традиції, заборони та народні прикмети

Останні новини
30.07.2021, П’ятниця
29.07.2021, Четвер
28.07.2021, Середа
27.07.2021, Вівторок
26.07.2021, Понеділок
25.07.2021, Неділя
24.07.2021, Субота
23.07.2021, П’ятниця
22.07.2021, Четвер
21.07.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward