10 порад з оренди автомобіля

event 11:26 П’ятниця 22 Липня 2022 БЛОГ

Якщо ви вирішили орендувати автомобіль, пропонуємо кілька порад від професійної компанії BLS – прокат авто Київ, про те, на що слід звернути увагу до та під час процесу оренди автомобіля.

1. Бронюйте автомобіль якомога раніше

Це важлива порада, особливо при оренді авто у розпал літа. Замовляйте щонайменше за 1-2 тижні до поїздки, щоб не бути розчарованим відсутністю автомобіля.Також зазвичай компанії пропонують знижки та акції для “ранніх пташок”.

2. Вибирайте авто, що відповідає вашим потребам

Враховуйте не лише ціну, а й внутрішній простір та розмір багажу. Це особливо важливо при подорожах з більш ніж чотирма пасажирами та великою кількістю багажу. Часто, бронюючи автомобіль на 7 осіб, люди не враховують, що використання, наприклад, складаного мінівена може значно зменшити багажний простір

3. Залишайте якнайбільше інформації при бронюванні

При бронюванні автомобіля онлайн або по телефону залиште якомога більше інформації, наприклад номер рейсу (на випадок можливих затримок), точну адресу або назву готелю та номер мобільного телефону, доступний на момент оренди.

4. Не забудьте сплатити заставу під час оренди

Більшість компаній з прокату автомобілів вимагає внесення застави. Розмір застави варіюється від 100 до 500 євро, залежно від класу автомобіля. Застава буде заморожена на вашій кредитній картці і буде розблокована після повернення автомобіля.

5. Укладання договору оренди авто

При бронюванні не забудьте кредитну картку, водійські права та паспорт – все це необхідно для оформлення договору оренди та внесення застави.

6. Заздалегідь планувати поїздки за кордон

Якщо ви плануєте виїхати за кордон у період оренди, треба повідомити про це автопрокатну компанію заздалегідь. Потрібно буде надіслати скановані копії ваших документів, щоб підготувати довіреність та зелену картку на ваш автомобіль. Залежно від класу транспортного засобу та країни, що відвідувається, стягується додаткова плата. Крім того, вам може бути заборонено відвідувати деякі країни.

7. У разі аварії – дзвоніть менеджеру!

Якщо в процесі найму трапився нещасний випадок, будь ласка, негайно зателефонуйте менеджеру. Щоб повідомити про це, слід також зателефонувати за номером 112. 

8. Не залишайте цінні речі в машині

Якщо ви залишите цінні речі в орендованому автомобілі, існує потенційний ризик того, що автомобіль пограбують. Переконайтеся, що ви маєте при собі документи на автомобіль.

9. Не забудьте заправити автомобіль, перш ніж повернути його

Загальна політика компанії така, що вони надають автомобілі з повним запасом палива і, відповідно, повернення має бути також з повним баком пального. 

10. Дотримуйтесь правил дорожнього руху

Завжди дотримуйтесь швидкісного режиму. Не забувайте, що в багатьох місцях на дорогах встановлені стаціонарні та рухомі реєстратори швидкості. Виберіть безпечне місце для паркування. Не паркуйтесь у заборонених місцях, оскільки автомобіль буде відбуксовано. 

Найважливіша порада – ставитись до орендованого автомобіля, як до свого власного. Будьте уважні, і тоді ви уникнете непотрібних хвилювань і переживань під час відпустки.

Автор:
Теги: реклама
Останні новини
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward