“Вивозили до лісу, хотіли зґвалтувати”: Оля Полякова розповіла про проблеми з “бандитами”

event 11:05 Четвер 29 Червня 2023 Шоу-бізнес

Українська співачка Оля Полякова розповіла про життя у 90-ті роки. Тоді вона мала проблеми з “бандитами”, пише уніан

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Її вивозили до лісу, хотіли зґвалтувати та били.

Коментар: Мене й правда один раз вивозили до лісу, і відпустили. Але я пам’ятаю цю дорогу назад. Це був жах. Слава Богу, ніколи мене не зґвалтували. Але це був не поодинокий випадок. Ще одного разу мене завезли на дачу і я теж звідти йшла пішки. Я двічі вночі йшла. В мене завжди був підвішений язик. Я з ними домовлялася, я могла психологічно домовитися. Я казала, що я незаймана, а то було правда, мені було 16 років… А один мене навіть колись вивіз і завіз додому і сказав: “Скажи своїй мамі що вона виховала класну дівчину”. Бо я знаю йому сіла і кажу: “Уяви, ти коли-небудь одружишся, в тебе народиться дочка, і хтось отаке вчинить з нею“, – розповіла Полякова у новому випуску шоу “Дорослі дівчата” з Машею Єфросиніною.

Читайте також: Мультфільм “Мавка. Лісова пісня” вийде у прокат ще у двох країнах

За словами співачки, до неї завжди чіплялися у Вінниці, де вона мешкала до переїзду у Київ. У 90-ті там було чимало “братків”, які могли бити будь-кого.

Коментар: Коли я з одним таким почала зустрічатися, і коли я захотіла його кинути, він на мене навів своїх дружбанів. Я тобі розказувала: підпалив мені квартиру, вони мене побили, я лежала три місяці у лікарні. Це були жахливі реалії 90-х, років беззаконня“, – пригадала Полякова.

Нині вона визнає, що ці моторошні історії може розповідати спокійно. Втім, Полякова не пишається пережитим досвідом, адже усі ці ситуації не викликають посмішку.

Останні новини
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward