Рівненські будівельники продовжують відновлювати дахи на Херсонщині
![mykhailo](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/mykhailo.jpg?x37420)
У межах всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” у селі Заградівка нині працює будівельна бригада з Рівненщини. Михайло та ще дев’ять його друзів приїхали волонтерами у село на Південь України.
УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ
Про це повідомляє Рівненська ОВА.
“Сам я з Рівненщини. Ми працюємо бригадою, нас дев’ять чоловік. Ми приїхали від Церкви. Допомагаємо відновлювати дахи, де є пошкодження. Тому що розуміємо, що вони цього потребують. Допомагаємо!” – сказав Михайло.
Нагадаємо, у деокупованій Херсонщині в рамках триває відновлення житла, зруйнованого внаслідок російської агресії. На допомогу місцевим мешканцям об’єдналися люди з низки регіонів України.
Читайте також: На Рівненщині судили батьків школярів, чиї діти принижували вчителів у Viber-чаті
“Рівненська область продовжує допомагати деокупованій Херсонщині. Нагадаю, ми взяли шефство над Кочубеївською громадою, а саме відновлюємо три населені пункти – Кочубеївку, Заградівку та Орлове. Окрім Рівненщини, ще 15 тилових областей відбудовують постраждалі регіони. Попри те, що жоден регіон України не є в повній безпеці, разом з тим, ми – єдина родина і готові підставити плече, коли це необхідно. У єдності – здолаємо все!” – зауважив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/03/pen-392x272.jpg?x37420)
Рівненських підприємців збираються звільнити від податків
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/11/penciya-392x272.jpg?x37420)
Пенсіонери отримають доплату в розмірі майже 1000 грн: деталі
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/04/moskva-392x272.jpg?x37420)