На Кубку світу зі спортивних танців рівнянин здобув одразу три золоті нагороди

event 16:01 Понеділок 07 Червня 2021 ПОДІЇ

Рівнянин Іван Сівак виборов одразу три золоті нагороди на Кубку світу зі спортивних танців у Генуї.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

З 2 по 7 червня у місті Генуя (Італія) відбувся Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату. У змаганнях  брали  участь близько 90 спортсменів з 12-ти країн світу.

У складі збірної команди України учасником змагань був спортсмен Рівненської області – Заслужений майстер спорту України Іван Сівак.

Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії “Men’s Freestyle Solo class 2”, у категорії  “Men’s Single class 2” та у категорії комбі “Латиноамериканська програма”.

У категорії комбі “Латиноамериканська програма” (один зі спортсменів на візку) Іван Сівак (м. Рівне) здобув золоту медаль у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).

Джерело: сайт sport.rayon