У Києві поліцейські затримали чоловіка з чотирма відрами канабісу

У Києві поліцейські затримали чоловіка з чотирма відрами канабісу

Правоохоронці затримали у Києві озброєного наркодилера під час збуту десяти кілограмів канабісу.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Києва.

Як розповіли правоохоронці, за чотири відра з наркотиками він отримав 31 тисячу доларів США. Під час обшуку його автомобіля поліцейські вилучили гроші, отримані від збуту наркотиків та пістолет, а за місцем його мешкання – рушницю з набоями та дві гранати з запалами.

Читайте також: Для деяких українців можуть змінити правила перетину кордону – ДПСУ

"49-річного порушника затримано, йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Хто з жінок зобов’язаний стати на військовий облік після 18 травні: список

Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини