Правоохоронці затримали у Києві озброєного наркодилера під час збуту десяти кілограмів канабісу.
Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Києва.
Як розповіли правоохоронці, за чотири відра з наркотиками він отримав 31 тисячу доларів США. Під час обшуку його автомобіля поліцейські вилучили гроші, отримані від збуту наркотиків та пістолет, а за місцем його мешкання – рушницю з набоями та дві гранати з запалами.
Читайте також: Для деяких українців можуть змінити правила перетину кордону – ДПСУ
"49-річного порушника затримано, йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Хто з жінок зобов’язаний стати на військовий облік після 18 травні: список
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
