На Дніпропетровщині жінка посварилася з цивільним чоловіком і вдарила його ножем

На Дніпропетровщині жінка посварилася з цивільним чоловіком і вдарила його ножем

Інцидент стався у неділю, 28 квітня. Під час конфлікту підозрювана завдала потерпілому тяжкі тілесні ушкодження. Нападницю затримали.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції Дніпропетровської області.

Читайте також: У Києві дівчина вистрибнула з балкона, впала на перехожого та вбила його

Різанина сталася в одному з будинків у Царичанському районі. Правоохоронці з’ясували, що між цивільним подружжям виникла сварка. Під час конфлікту жінка вдарила 40-річного чоловіка ножем у груди.

50-річну нападницю затримали, їй інкримінують умисне тяжке тілесне ушкодження. Жінці може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі. Наразі триває слідство.

Читайте також: Зарубав сокирою та хотів спалити: на Житомирщині чоловік жорстоко вбив матір

Нагадаємо, мешканець Синельниківського району Дніпропетровської області протягом пів року розбещував свою 5-річну племінницю. Чоловіка судитимуть.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини