Постійно ламається техніка в будинку: що означає “сигнал” від вищих сил

event 21:46 Четвер 29 Лютого 2024 Прикмети

Для кожної людини дім – це надійний притулок від зовнішнього світу, її фортеця. Однак як бути, коли раптово без жодної причини у вас починає ламатися сантехніка, електроніка та інші дорогі предмети побуту. Розглянемо, що про це говорять народні прикмети, пише уніан.

Коли в будинку все ламається – що це означає

У народної мудрості є відповідь на те, чому техніка виходить з ладу. Наші пращури вважали, що це може означати напругу, конфлікти або негативні енергії в родині. Деякі люди можуть розглядати це як попередження про нещастя або біду на шляху.

Коли все ламається в будинку, прикмета попереджає, що у вас часто бувають заздрісні пліткарі, які можуть вам нашкодити. Це також може бути головною причиною, чому ламаються двері у вас вдома.

Про випадки, коли ламається техніка в будинку, езотерика має власну версію. Так, це може бути пов’язано з порчею, або ж ви вичерпали свої запаси життєвої енергії.

Читайте також: Поява цих птахів узимку символізує успіх: прикмети та повір’я

Що означає, якщо у квартирі постійно ламається сантехніка

Якщо у квартирі постійно ламається сантехніка, це може сигналізувати про погану енергетику в родині. А ось якщо тече кран, хоча ви точно його перекривали, то у вас міг завестися домовик.

Звісно, коли щось відбувається вперше, все можна списати на випадковість. Але якщо за короткий проміжок часу у вас уже другий потоп у квартирі, езотерика радить насторожитися. Труби в будинку можуть руйнуватися, якщо у вас удома влаштувалася негативно заряджена, хаотична й не потрібна вам інформація, яка здатна “топити”. Варто зробити паузу, видихнути й розслабитися в той спосіб, якому ви віддаєте перевагу. Це може бути книжка, похід на масаж або прогулянка.

Скриплять двері, перегорають лампочки або зламався годинник – прикмети

Якщо зламався годинник – прикмета говорить, що потрібно швидше викинути аксесуар або віднести його в ремонт. Дехто вважає, що це може бути ознакою смерті. Однак інші езотерики вірять, що справа лише в притягуванні негативної енергетики в життя.

Коли перегоріла лампочка – прикмета також позбавлена оптимізму. На жаль, це попередження, що в дім незабаром нагряне біда. Це можуть бути хвороби або навіть втрата когось близького.

Водночас не варто тривожитися, якщо скриплять двері – прикмета обіцяє, що це до швидкого переїзду, а такі зміни не завжди означають щось погане.

Теги: прикмети
Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward