Окупантів лякає контрнаступ, тому вони формують «живі щити» з цивільних –  Гуменюк

event 17:30 Субота 08 Квітня 2023 ПОЛІТИКА

На захопленій російськими військами частині півдня України продовжується насильницька евакуація та паспортизація людей.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомила керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, пише Громадське радіо.

«Там продовжується насильницька евакуація людей, складаються списки, триває насильницька паспортизація. Вони (росіяни — ред.), самі маючи нестійку внутрішню моральну позицію, – бо всі перелякані тим самим контрнаступом, про який багато говорять, але вони не знають, звідки його очікувати, – намагаються зімітувати турботу про людей», – сказала вона.

За її словами, ця «турбота» проявляється якраз у тому, щоб зібрати мирне населення і перевезти його у ті місця, де росіяни планують розташовувати свої підрозділи й прикриватися ними як живим щитом.

«Це вже стала практика. Ми спостерігаємо її вже давно і завжди враховуємо під час бойової роботи, бо коли ми працюємо по лівому берегу, для нас головне — щоб не було уражене мирне населення», – запевнила Гуменюк.

Читайте також: Україна на межі втрати етнічного фундаменту нації

Вона додала, що самі ж ворожі підрозділи постійно маневрують і намагаються знайти нові місця розташування. У тому числі спостережних пунктів, бойового постачання, пунктів розташування техніки та боєприпасів.

Останні новини
20.05.2024, Понеділок
19.05.2024, Неділя
18.05.2024, Субота
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward