Масове скасування “Безсмертного полку” в росії: Подоляк назвав причини

event 11:00 Неділя 23 Квітня 2023 ПОЛІТИКА

Нещодавно у прикордонних областях Росії оголосили про скасування парадів на 9 травня. Такі рішення місцева влада прийняла “для збереження безпеки населення”, пише 24 Канал.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Радник глави ОП Михайло Подоляк в ефірі телемарафону прокоментував, чому в Росії бояться проводити такі заходи. За його словами, є три основні причини.

Подоляк окреслив причини таких дій Кремля. Відміни “Безсмертних полків” означають три речі:

  • розгубленість;
  • страх;
  • афганізація.

На думку Подоляка, росіяни розуміють, що все йде по плану, однак він не відповідає їхнім очікуванням. Також радник глави ОП наголосив, що на ці паради можуть вийти люди, які повернулися з війни й не втілили свої амбіції.

Подоляк наголосив, що від початку війни в Росії значно збільшилась кількість кримінальних правопорушень. Така статистика зумовлена тим, що в Росію повернулись багато людей які хочуть реалізувати те, що не вдалось реалізувати в Україні. Мовиться про комплекси ненависті росіян.

“Вони повернулись з цими комплексами у Росію. Ці люди можуть вийти на паради та проявити ці комплекси”,
– вважає Подоляк.

За його словами, ці три складові обнуляють всю концепцію “великої Росії”. Відтак, проводити паради на цьому тлі означає підкреслити, що ситуація в країні некерована та збільшити шанси на внутрішні бунтівні прояви.

Читайте також: Україна може виграти війну до кінця 2023 року – Ходжес

Що відомо про скасування “Безсмертного полку”

  • Кожного року тисячі божевільних росіян виходять на вулиці 9 травня, аби “відсвяткувати подвиги дідів”, почепити їхнє зображення на палку та в екзальтованих конвульсіях пройтись по вулицях Москви, Пітера та інших міст.
  • Водночас цього року “щось случілось” та ніхто в Росії не буде ходити з фотографіями “дєдов” на палицях увесь день. І ні, не варто сподіватися, що громадяни ворожої держави порозумнішали.
  • Організатори “Безсмертного полку” заявили, що скасовують цьогоріч проведення акції в очному форматі.
  • Військовий експерт Олексій Гетьман пояснив, що російська влада просто побоялась можливого обурення народу. З цією думкою перегукуються дані від британської розвідки. Там вважають, що Росія скасувала акцію “Безсмертний полк”, тому що боїться показати справжні масштаби втрат на війні в Україні.
Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward