Верховна Рада підтримала законопроєкт, який не дозволить ліквідовувати санаторні школи — нардеп

event 10:35 Середа 14 Квітня 2021 ПОДІЇ

Верховна Рада відстрочила до 1 липня 2022 року реорганізацію і ліквідацію санаторних шкіл. Ухвалення відповідного законопроєкту підтримали 276 народних депутатів на позачерговому пленарному засіданні у вівторок 14 квітня.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Згідно із законопроєктом №5138-1, реорганізація та ліквідація спеціальних закладів загальної середньої освіти допускається тільки після узгодження з Міносвіти.

Коментар:Тисячі особливих дітей не залишаться без цілодобового перебування у закладах і необхідних освітніх послуг! 

Дякую усім колегам, які підтримали законопроєкт, та членам Тимчасової слідчої комісії, членом якої я є і яка й надалі займатиметься болючими питаннями реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей“, – повідомив Дмитро Соломчук.

Нагадаємо, що днями Дмитро Соломчук, як член Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини, провів зустрічі з дирекцією і працівниками інституційних закладів Рівненщини.

Причиною візитів політика стало звернення батьків, які остерігаються того, що органи опіки та піклування можуть відмовити учням у можливості цілодобового перебування у закладі у наступному навчальному році.

Читайте також: На Рівненщину прибула перша партія нової вакцини CoronaVac

Автор:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward