Вчені рекомендують добровільно заражатися коронавірусом

event 11:28 Субота 18 Липня 2020 ПОДІЇ

Науковці наполегливо рекомендують добровольцям спеціально заражатися коронавірусом.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Понад 100 провідних вчених, у тому числі 15 нобелівських лауреатів, написали відкритого листа в якому вони закликають добровольців навмисно заразитися коронавірусом. На думку науковців, таким чином вдасться швидше створити вакцину від інфекції.

Як йдеться в листі директору Національного інституту охорони здоров’я США (NIH) доктору Френсісу Коллінзу, так звані випробування на людях мали величезне значення для прискорення випробувань вакцин, які розробляються в усьому світі. Тепер цей лист підписують науковці по всьому світу.

Цей лист також підписали понад 2 тисячі добровольців, які беруть участь у випробуваннях. Документ опубліковано на сайті організації 1Day Sooner, яка виступає від їх імені.

Директор Інституту Дженнера в Оксфордському університеті в Англії Адріан Хілл теж підписав цей лист та зазначив, що нього є значний потенціал для прискорення розробки вакцин та оптимізації підходів до вакцинації. 

Зауважимо, що раніше члени Робочої групи NIH по прискоренню терапевтичних втручань і вакцин проти Covid-19 заявили, що подібні випробування насправді не прискорюють розробку вакцин.

Вчені повідомляли, що використання моделей контрольованої людської інфекції для підтримки розробки вакцин вимагає “основних критеріїв” для обмеження ризику для учасників і може зайняти один – два роки.

Вони назвали неетичною ідею організовувати експеримент, в якому люди були б навмисне заражені, в той час, як вакцини від коронавірусу ще немає.

Джерело: сайт CNN

Читайте також: “Понад 4 тис одужали”: статистика COVID-19 в Україні за тиждень

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward