Українським готелям знов будуть присвоювати зірки

event 21:30 Понеділок 15 Березня 2021 ПОДІЇ

Перше засідання Комісії із встановлення категорій готелям та іншим об’єктам відбудеться 16 березня 2021 року і транслюватиметься онлайн на офіційній сторінці Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) в Facebook.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Як йдеться в повідомленні в Telegram-каналі ДАРТ, напередодні було затверджено новий склад комісії, до якого увійшли представники ДАРТ, Міністерства культури та інформаційної політики України, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, представники громадськості, спеціалісти готельної та туристичної галузей. 

Коментар:Маємо 75 заявок від готельєрів на визначення категорій, іншими словами – присвоєння зірок. Зараз такі категорії  з п’яти тисяч закладів розміщення в Україні мають не більше двохсот. Велика частина заявок подана вперше, у частини учасників ринку вже закінчується строк дії ліцензій, деякі потребують категоризації для відкриття гральних закладів“, – зауважила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів. 

Також паралельно запрацювала Комісія з апеляцій, яка буде розглядати скарги на рішення Комісії з категоризації, якщо суб’єкт розміщення не погодиться з її висновками.

Коментар:Нашою метою було законодавчо закріпити якісні зміни і запустити роботу комісії з принципово новими, прозорими підходами до аналізу і затвердження заявок. Категоризація закладів розміщення – це насамперед відповідність стандартам, підвищення якості сервісу, і, як наслідок, отримання нових можливостей для залучення туристів“, – прокоментував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. 

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Чи можна українцям обирати між вакцинами CoviShield та Pfizer

Автор:
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward