Український фермер створив унікальний трактор з металобрухту (фото)

event 03:03 Вівторок 02 Березня 2021 ПОДІЇ

Фермер з Чернігівської області своїми руками зібрав унікальний трактор, який з легкістю тягне причіп вагою до півтори тони. Тестували диво-машину журналісти проєкту “Джедаї” на каналі 2 + 2.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чотири роки тому Володимир Приймщиков, фермер з села Велике Устя, придбав старий “Москвич” на металобрухті. Саме з цієї покупки почалася робота над майбутнім трактором. За основу Володимир взяв корпус радянської машини, інше довелося збирати по гвинтиках. На нові деталі грошей не було, тому майструвати довелося з усього, що можна було купити дешевше або взяти у знайомих. У роботу пішли навіть дверні ручки.

Коментар: “Капот я зробив з “Москвича-412”. Взяв від нього крила, верх вирізав з “москвичевського” даху. Поставив радіатор, жалюзі, мотор. Основа повністю зварена з профільної труби”, – розповідає фермер.

Щоб доукомплектувати машину, іноді доводилося проявляти креатив. Наприклад, на дверях стоять звичайні дверні замки, куплені на ринку. А скла вирізані з лобового “Москвича”.

Володимир Приймщиков, джерело: https://news.obozrevatel.com/

Дружина Володимира розповідає, що нова техніка допомагає обробляти землю набагато швидше: 

Коментар: “У машині 60″ конячок”, а у коня одна сила. Кінь  жива істота, нам шкода було його дуже сильно запрягати. Тому менше роботи робив, менше городу ми могли обробити“, – розповіла вона.

У машині фермера дві коробки передач, від “ГАЗ” та “Москвич”, чотири передачі вперед та чотири назад, грубка та навіть магнітофон. Саморобний трактор з легкістю тягне причіп масою півтори тони.

Джерело: сайт Агроцентр

Читайте також: Дослідження: хто продуктивніший – “сови” чи “жайворонки”?

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward