Україна здобула першу медаль на Паралімпіаді-2020
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/08/Untitled-1-159-800x445.jpg?x37420)
Сьогодні, 25 серпня, Паралімпійська збірна України у Токіо виграла свою першу медаль. Дебютну нагороду для української команди здобула 38-річна фехтувальниця Євгенія Бреус. Українка виступає у змаганнях на шаблі у фехтуванні на візках, у класифікації А.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Олімпіада у Токіо для Бреус розпочалася з поразки у першому матчі кваліфікаційного раунду. Вигравши наступні 3 поєдинки вона пройшла до плей-офф та отримала 6-й номер посіву.
У 1/8 фіналу українка перемогла представницю ПКР (15:7). В 1/4 Бреус вибила фехтувальницю з Китаю (11:15) а у півфіналі представниця української збірної не змогла втримати перевагу над Ніно Тібілашвілі з Грузії (12:15), відповідно отримавши місце за матч за бронзову нагороду.
У матчі за “бронзу” суперницею українки стала володарка медалей Паралімпіади у рапірі Андреа Гаймасі, яка у Токіо виступає одразу у двох класах.
У підсумку, Бреус перемогла Гаймасі з рахунком 15:10 та отримала “брозну”.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/08/2021-08-25T082846Z_61050415_SP1EH8P0NJS96_RTRMADP_3_PARALYMPICS-2020-WHEELCHAIR-FENCING-1024x683-1.jpg?x37420)
Читайте також: Шахтар – Монако: де дивитися матч Ліги чемпіонів
Довідка: Євгенії Бреус 38 років. Вона представниця Харківської області. Фехтуванням зайнялася у 2011 році. У 2016 році виграла бронзову медаль на паралімпіаді у Ріо. У Токіо наша спортсменка змагатиметься також на шпазі.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/06/bambuk-392x272.jpg?x37420)
Приваблює гроші і удачу: цю рослину мають у себе багаті люди
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/03/pog47-392x272.jpg?x37420)