П'ятниця 04.12.2020

-:-

“Триватиме 10 днів”: Україну накриє надпотужна магнітна буря

event 12:11 Понеділок 19 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Магнітна буря небаченої сили в жовтні, схоже, нагадає нам, що 2020-й рік ще не закінчився. Найпотужніший геомагнітний шторм принесе багатьом серйозні неприємності зі здоров’ям вже найближчими днями.

Детальніше про це розповідає ЧасДій.

Деталі: Дати жовтневої магнітної бурі, як до неї підготуватися і захиститися – читайте в нашому матеріалі.

Коли чекати потужного геомагнітного шторму

Так, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, магнітосфера буде збудженою вже 20 жовтня, а 21-го числа почнеться магнітна буря. Геомагнітний шторм продовжиться 22, 23, 24 жовтня. А в неділю 25-го буде найпотужніший удар. Після чого ще кілька днів магнітосфера буде неспокійною.

Вчені говорять, що в найближчому майбутньому магнітні бурі будуть все частіше стрясати нашу планету. За даними астрофізиків, Сонце увійшло у 25-й цикл, через це його активність почала зростати. Піку наше світило досягне вже у 2025 році.

__1

Для кого магнітна буря небезпечна

У першу чергу вплив геомагнітного шторму на собі відчують метеочутливі люди. Крім того, вплинути магнітна буря може на людей з серцево-судинними хворобами, гіпертоніків і гіпотоніків, літніх людей, тих, хто страждає хронічними хворобами.

Їм слід особливо уважно поставитися до свого здоров’я. Напередодні магнітної бурі, під час і після неї багато людей можуть відчути погіршення свого стану.

А жовтнева магнітна буря буде настільки потужною, що здатна доставити неприємності навіть здоровим людям. Можуть виникнути безпричинні головні болі, втома, апатія.

Як захиститися від негативного впливу магнітної бурі
В небезпечні дні можуть загострюватися хронічні хвороби, виникати головні болі, скакати тиск, з’являтися безсоння. Деякі люди навіть скаржаться на погіршення зору, порушення координації рухів.

І хоча абсолютно захиститися від геомагнітного шторму не можна, можна полегшити можливі наслідки. Лікарі дали кілька порад для групи «ризику» і для здорових людей.

Для людей з хронічними хворобами

Гіпертонікам і гіпотонікам рекомендується тримати під рукою необхідні ліки.

Якщо у вас слабка нервова система і ви схильні до панічних атак, не забувайте про призначені вам лікарями заспокійливі.

При цьому медики не рекомендують починати шукати у себе симптоми, яких у вас немає, чекати, що щось заболить.

Для здорових людей

Пам’ятаєте ці про режим сну, а спати дорослій людині потрібно 7-8 годин. Намагайтеся більше часу бути на свіжому повітрі, ходити пішки. Це тренує не тільки тіло, але й заспокоює нервову систему.

Відмовтеся від алкоголю, кави, інших бадьорливих напоїв, які дають навантаження на судини.

Перегляньте ваше меню. У дні магнітної бурі слід відмовитися від жирного, солодкого, копченого, солоного. Тільки здорова їжа.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: У жовтні 2020 року прогнозують три магнітні бурі: коли чекати

Останні новини
04.12.2020, П’ятниця
03.12.2020, Четвер
02.12.2020, Середа
01.12.2020, Вівторок
30.11.2020, Понеділок
29.11.2020, Неділя
28.11.2020, Субота
27.11.2020, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward