Терміново: на Рівненщині оголошують карантин

У декількох районах Рівненщини школи почали закривати на карантин.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар:Батькам треба бути дуже уважними і за перших ознак грипу не чекати, поки минеться або організм поборе інфекцію, а якомога раніше звертатись за медичною допомогою. Найкращий засіб захистити свою дитину це зробити вакцинацію проти грипу”, – зазначив завідувач відділу інфекційних хвороб та організації епідеміологічних досліджень ДУ “Рівненського ОЛЦ МОЗ України” центру Віктор Мороз.

Деталі: Вже з понеділка, 27 січня, навчальні заклади Костопільського району закрили на карантин. Учні двох шкіл Острозького району, а саме ЗОШ №1 та ЗОШ № 3, також не ходитимуть на навчання.

Найбільше випадків захворювання на грип зафіксовано у дітей Корецького, Острозького та Костопільського районів. Вже 8 навчальних закладів закрили на карантин, ще 24 планують закрити найближчим часом.

Зазначимо, що грип це серйозне інфекційне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.

Джерело: сайт Новини по-рівненські

Читайте також: Рівняни вже зіпсували щойно закуплені автобуси (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: