Статистика продажу алкоголю довела, що українці не святкують 23 лютого

event 15:15 Середа 24 Лютого 2021 ПОДІЇ

Алкоголь скуповували до Дня святого Валентина і потім настав різкий спад, каже відомий бізнесмен.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Поки в Росії всі святкували “день чоловіків”, який з Дня Радянської армії і військово-морського флоту перетворився в так званий “День захисника вітчизни”, в Україні 23 лютого сприймають всього лише як один із днів календаря.

23 лютого, як свято, йде з українського порядку денного. Це підтверджує відсутність попиту на алкоголь в цей день. Про це на своїй сторінці в Facebook написав український підприємець, співзасновник і співвласник інтернет-магазину і маркетплейсу Rozetka.ua Владислав Чечоткін.

За його словами, можна що завгодно розповідати про велике бажання українців святкувати радянське свято 23 лютого, але продажі не брешуть ніколи, вони краще будь-якої соціології показують реальний стан справ.

Він додав, що останні кілька років продажі алкоголю ніяк не зростають на 23 лютого. У цьому і минулому році було саме так – алкоголь скуповували до 14 лютого і потім наступав різкий спад.

Коментар: “Шанувальникам Радянського Союзу і фанатам ковбаси по “2 рубля” потрібно визнати, що 23 лютого йде з українського порядку денного, і що українське суспільство дуже швидко випльовує залишки свого радянського минулого і так само воно дуже швидко позбавляється традицій і свят минулого, які тягнуть нас назад”, – резюмував Чечоткін.

Піки замовлення алкоголю припали на Різдво, Старий Новий рік, період серйозного похолодання, а з початку поточного тижня – впали до мінімуму.

Нагадаємо, вже п’ять років як “днем чоловіків” в Україні стало 14 жовтня, коли відзначають День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

З часом День захисника України перестав бути лише чоловічим святом, оскільки в лавах ЗСУ служать близько 55 тисяч жінок.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: 24 лютого – Міжнародний день бармена

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward