Схеми, суди, вимагання. Розбірки за парк продовжуються.

   Сьогодні відбулося відкрите засідання депутатської комісії щодо вивчення питання діяльності парку ім. Т.Г. Шевченка, що проходило в залі засідання виконкому, де також була присутня ГО “Час-Дій”. 

   Нагадаємо, що комісія була створена 10 жовтня 2019 року, а її головою було обрано депутата Святослава Стельмащука, який активно почав висвітлювати проблеми парку та звинувачувати керівника – Андрія Черепанова в «кришуванні» кіосків та незаконній роботі платної парковкишиномонтажу на території парку, а сам парк  в занедбаності 

   На даному засіданні, керівнику парку задавали чимало запитань щодо фінансування парку з бюджету, щодо надходжень від об’єктів які було здано в оренду, в тому числі з облаштованої стоянки. Щодо фінансування депутати, члени спеціальної комісії, зазначили те, що на всі проєкти грошей звісно не вистачає, проте й самих проєктів від адміністрації парку жодного разу не надходилоТакож голова комісії пан Стельмащук стверджує, що керівник парку пан Черепанов причетний до «сімейного підряду», адже приватна виробничо-комерційна фірма «МІЧ», заступником директора якої він бува нині власником якої є його мати, зареєстрована як юридична особа саме у парку ім.Т.Г.Шевченка. За інформацією з власних джерел депутата, саме у цієї фірми здійснювалася закупівля рослин на 200 тис.грн. для благоустрою парку. Юристом та художником комунального підприємства є члени сімї пана Черепанова, а саме його брати , тому відкритим залишається питання щодо конфлікту інтересів та дотримання ЗУ «Про запобігання корупції». Окрім цього ГО Час-Дій після засідання відповідної комісії отримала коментар від депутата рівненської міської ради Святослава Стельмащука , щодо кримінальних дій директора парку, а саме, останній вимагав від керівника «ЖК Lux House» 20 тис.$ за землю під стоянку. 

   В свою чергу, керівник парку, Андрій Черепанов почав свою доповідь з того, що за своє місце він не тримається, та готовий піти з посади  хоч сьогодні. Звинувачував депутатський корпус в  недофінансуванні та вважає що зараз проходить «дерибан» парку з усіх сторін. Наголосив на тому що законні підстави для його звільнення відсутні.  

   Під час свого виступу, директор парку також звинуватив Стельмащука у сприянні забудови частини парку та розказав що до нього приходили «спортсмени» від депутата та погрожували йому. У відповідь, Святослав Стельмащук сказав що буде звертатися до суду з позовною заявою  щодо спростування наклепу і захисту честі, гідності та ділової репутації. 

 За підсумками першого засідання, члени комісії вирішили звернутися до Державної аудиторської служби України з метою проведення фінансової діяльності комунального підприємства. 

   Громадська організація «Час-Дій» буде і надалі висвітлювати питання які цікавлять мешканців нашого міста, так як ми вважаємо нашим обов’язком робити все для того щоб наше місто стало сучаснішим та комфортнішим. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: