Нардеп Соломчук вимагає закрити повітряний простір України для білоруських авіакомпаній

event 18:55 Четвер 27 Травня 2021 ПОЛІТИКА

Сьогодні, 27 травня, народний депутат Дмитро Соломчук підготував звернення до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо повного закриття повітряного простору України для польотів білоруських авіакомпаній.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це Дмитро Соломчук повідомив у своєму Telegram-каналі. Зокрема нардеп зазначив, що ми повинні бути солідарними з усіма демократичними країнами, а незаконні дії Олександра Лукашенка мають отримати відповідні наслідки.

Коментар: Підготував звернення до Прем’єр-міністра Д. Шмигаля щодо повного ЗАКРИТТЯ повітряного простору України для польотів білоруських авіакомпаній – тобто здійснення навіть ТРАНЗИТУ через небо України! Маємо докласти максимум зусиль для того, щоб визначену ініціативу Кабмін підтримав, як це вже зробили уряди Польщі, Литви та Великобританії“, заявив Соломчук.

Крім того, політик додав, що український народ завжди солідарний з білоруським та підтримує бажання білорусів жити у правовій та демократичній державі. А настільки безпрецендентні дії влади РБ, для затримання опозиційного журналіста неприпустимі та порушують величезну кількість міжнародних правових норм.

Коментар: Український народ завжди солідарний з білоруським, ми підтримуємо прагнення громадян сусідньої держави жити у правовій та демократичній країні, а подібні дії з примусовим затриманням літака заради того, щоб фактично викрасти опозиційного журналіста – це порушення всіх можливих міжнародно-правових норм та договорів“, – повідомив нардеп.

Читайте також: Рівненський нардеп в прямому ефірі потролив журналістів “Прямого” (відео)

Останні новини
27.05.2024, Понеділок
26.05.2024, Неділя
25.05.2024, Субота
24.05.2024, П’ятниця
23.05.2024, Четвер
22.05.2024, Середа
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward