На Рівненщині запрацює централізований облік деревини

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду з регіонами щодо боротьби з тіньовими ринками. Під час неї обговорили проблему відсутності контролю за вирубкою лісів та їхнім обліком. Тому з 1 лютого поточного року в Україні повноцінно запрацює централізований облік деревини.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Джерело: сайт Інвестор-ЮА, з посиланням на офіційну сторінку у Фейсбук “Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України”

Коментар: “Близько 12% лісового фонду України знаходиться у віданні органів місцевого самоврядування, які заготовляють близько 2 млн куб. м деревини. Наразі зі 187 постійних лісокористувачів комунальної власності до системи електронного обліку підключено лише 69” – заявив прем’єр.

В Рівненській області ліквідували 125 гральних закладів

Деталі: На даний момент, 7,5% лісового фонду не закріплені за постійними лісокористувачами, відповідно, ніким не охороняються, і жодного обліку цієї деревини не здійснюється.

Окрім цього, Держлісагентство та постійні лісокористувачі і власники лісів відтепер зобов’язані оприлюднювати на офіційних веб-сайтах інформацію щодо справ про лісопорушення.

Також, голови ОДА повинні надати пропозиції щодо закріплення за постійними лісокористувачами лісів, які не мають власника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: