На Київщині двоє чоловіків та жінка викрали чоловіка та погрожували йому фізичною розправою через $10 тис. неіснуючого боргу
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/04/police-5-800x445.jpg?x37420)
Четверо фігурантів, серед яких віддалена родичка потерпілого, вивезли чоловіка до гаражного боксу у Київській області, де, погрожуючи фізичною розправою, вимагали в нього гроші. Надалі спільники зачинили його в гаражі, однак чоловіку вдалось самостійно вибратись.
Про це повідомляють у поліції Києва.
До поліції Києва звернувся місцевий мешканець та повідомив, що четверо знайомих осіб утримували його проти волі у гаражному боксі та вимагали гроші. За даним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 189 – вимагання та ч. 2 ст. 146 – незаконне позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб Кримінального кодексу України.
У рамках розслідування кримінального провадження слідчі спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань у м. Києві та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури розшукали зловмисників. Ними виявились троє чоловіків, віком від 25 до 35 років та 24-річна дівчина, яка є віддалена родичка потерпілого.
Читайте також: У Нацполіції розповіли, як доставляють до ТЦК людей, які знаходяться в розшуку
Фігуранти вмовили потерпілого сісти до автомобіля та вивезли його до Київської області, де утримували в гаражному боксі, де погрожуючи розправою вимагали повернення неіснуючого боргу у сумі 10 тисяч доларів США. Не отримавши бажаного, зловмисники зачинили чоловіка у приміщенні й поїхали. Однак потерпілому вдалось самостійно вибратись й звернутись за допомогою до поліції.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/04/ac7d3ab66f73bdfbf4eafd4737c1ea53.jpg?x37420)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/04/1aa0d935c27783cd1a1a7f1b365a127a.jpg?x37420)
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили як речові докази мобільні телефони порушників, гроші, мисливський карабін, два пістолети та чотири автомобілі фігурантів.
Спільникам повідомлено про підозру. Суд обрав чоловікам запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави, жінці – цілодобовий домашній арешт. Санкція інкримінованих статей передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/problemy-392x272.jpg?x37420)
2024 зруйнує плани: на цей знак Зодіаку чекають одні проблеми
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/04/knife-392x272.jpg?x37420)
“Бив ногами по голові”: на Рівненщині школяр жорстоко відлупцював дідуся-односельця
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/04/kamenski032-392x272.jpg?x37420)