Малий бізнес Рівненщини сплатив до місцевих бюджетів понад пів мільярда гривень
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/12/1-25.jpg?x37420)
Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за одинадцять місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 667 млн грн єдиного податку.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, місцеві громади регіону додатково отримали 44,5 млн грн єдиного податку.
Юридичні особи – спрощенці перерахували 93,6 млн грн єдиного податку. Частка сплаченого податку фізичних осіб – підприємців – 497,7 млн грн, що у загальній сумі надходжень, складає 75 відсотків. Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи сплатили 75,4 млн гривень.
Як зазначив керівник податкової служби області Віталій Чуй, що збільшення надходжень до місцевих бюджетів забезпечено, в першу чергу, коштом сумлінної сплати податків, партнерським взаємовідносинам податкових органів області з представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.
Читайте також: Жителі Рівненщини сплатили понад 4 млрд гривень податків за 2020 рік
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/konoply-392x272.jpg?x37420)
У Рівному чоловік вирощував на підвіконні метрові коноплі
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/05/ostapchyk701-392x272.jpg?x37420)
Мережу підірвала яскрава пародія Остапчука на кліп Каменських “Девочки рулят”
![baned](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/04/baned-392x272.jpg?x37420)