“Маленька невдача”: рівнянка спробувала продати в Китай 50 кг бурштину

Жителька Рівненщини намагалася переправити до Китаю 50 кг бурштину. Однак, пакунки з дорогоцінним камінням не пройшли далі за митний контроль.
Детальніше про це розповідає Час-Дій
Коментар: “Чотири мішки з “сонячним камінням” пані відправляла авіапоштою до Китаю, але далі митного контролю воно не пройшло. Зупинили в Києві” – розповіли в Київській митниці Держмитслужби.
Деталі: Під час проходження митниці, працівники державної структури виявили чотири мішки з 50 кг частково обробленого бурштину середнього розміру.
Зазначимо, що в митній декларації було вказане транспортування зовсім іншого товару. Загальна вартість вилученого каміння – понад 208 тисяч гривень.
На даний час, справа вже передана до правоохоронних органів, де буде прийняте рішення по запобіжному заходу для “горе контрабандистки”.
Джерело: Київська митниця Держмитслужби
Читайте також: На Рівненщині селяни успішно відвоювали свою землю

У США запровадили “паспорти вакцинації”

Україна вже виконала 72% зобов’язань, за Угодою про асоціацію з ЄС
