Чому від COVID-19 вмирають молоді і здорові: відповідь лікаря

Летальні випадки захворювання на коронавірус молодих і здорових людей можуть відбуватися з низки причин, одна з яких – тромби мікросудин.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Може бути низка причин. Можливо, пацієнти не знали про існування у них хронічних захворювань. Можливо, молоді спортсмени вживали якісь стероїди, анаболіки або інші препарати. Або всьому виною тромбоз мікросудин“, – повідомляє терапевт, епідеміолог, ревматолог Людмила Смоліна.

Деталі: За словами лікарки, останні дані наукових досліджень говорять про те, що причиною смерті від коронавірусу може бути тромбування невеликих судин, в тому числі легень. 

При цьому, якщо людина, в тому числі молодого віку, схильна до тромбоутворення, якщо є проблеми зі згортанням крові, якщо є хронічні захворювання, про які вона не знає, якщо вона вживає препарати, що погіршують перебіг хвороби, це може бути причиною летального випадку.

Виходячи з цих нових досліджень скоригована тактика лікування пацієнтів з COVID-19. Тепер особлива увага приділяється запобіганню тромбоутворення, повідомила лікарка.

Джерело: сайт OBOZREVATEL

Читайте також: “Наймолодшому 45 років”: в Рівному назвали вік підтверджених хворих на COVID-19

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: