Вівторок 24.11.2020

-:-

Австралія розпочала виробництво вакцини від COVID-19

event 18:46 Неділя 08 Листопадаа 2020 У СВІТІ

В австралійському Мельбурні готуються до виробництва мільйонів флаконів однієї з найбільш перспективних вакцин проти нового типу коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Цим процесом займається глобальна біотехнологічна компанія CSL. Зазначається, що препарат усе ще підлягає затвердженню Адміністрацією терапевтичних товарів для використання в Австралії, але вчені сподіваються, що випробування доведуть його ефективність.

За словами головного наукового співробітника CSL Ендрю Неша, флакони в один мілілітр вакцини від COVID-19, яка належить Оксфордському університету, почнуть розподіляти 9 листопада.

Зокрема, розморожений препарат, що надходив із клітинного банку, фахівці додають у біореактор – посудину, де відбуваються біологічні реакції. Там вакцина проходитиме так званий процес бродіння, ростиме й розмножуватиметься.

Через шість днів її мають відфільтрувати й очистити, залишивши лише антиген, готовий до введення у флакони для дозування.

Коментар: “Буде вісім-дев’ять подібних процесів, кожен із яких дасть від 3 до 4 мільйонів доз. Ми робимо це заздалегідь, щоб, якщо клінічне випробування буде позитивним, вакцина стала доступною для розповсюдження серед населення”, – пояснив доктор Неш.

Варто додати, що СSL виробляє дві окремі вакцини – Оксфорд-AstraZeneca та від Квінслендського університету. Під час досліджень на тваринах обидві ефективно зупинили поглинання COVID-19 глибоко в легенях.

Коментар: “З першого етапу дослідження побачили, що вакцина Оксфорд-AstraZeneca безпечна. Ми спостерігали, що вона може викликати імунну відповідь, яку сподівалися побачити. Нам доведеться тестувати на великій кількості людей, щоб переконатися, що ця імунна відповідь не дозволяє їм заразитися”, – додав Неш.

Він підкреслив: якщо вакцина виявиться успішною, очікується, що її будуть потрібні дві дози на людину. Федеральний уряд надав підтримку CSL у збільшенні спроможності компанії виробляти вакцину. Це допомогло оплатити спеціалізоване обладнання та навчання та передислокувати десятки додаткових виробничих кадрів.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: Синоптики спрогнозували, коли в Україні вдарять перші морози

Останні новини
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
18.11.2020, Середа
Читати більше новинarrow_forward