Журналіст Бутусов наїхав на голову ГУР Буданова за “провалені операції”

event 11:07 Четвер 18 Травня 2023 ПОЛІТИКА
BUTUSOV BUDANOV

Він переконаний, що Буданов витрачає забагато часу на інтерв’ю та спілкування зі ЗМІ.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Юрій Бутусов, головний редактор видання “Цензор”, розкритикував голову ГУР Кирила Буданова. Він заявив, що Буданов дає значно більше інтерв’ю, ніж усі інші військові керівники. На думку журналіста було б краще, якби начальник ГУ МО “увесь свій час приділяв якісному оперативному плануванню, і намагався почути підлеглих, а не чергову знімальну групу”. 

Бутусов написав:

З повагою ставлюсь до Кирила Буданова як безстрашного командира групи спецназу, але не розумію його у якості публічного коментатора, оскільки під час війни це не є роботою керівника  розвідувального органу.

Юрій Бутусов вважає, що коли Буданов воював як командир групи, він дуже цінував життя підлеглих, агентури, та витрачав весь час на планування операцій. А коли Кирило став керівником, пріоритети чомусь змінились. 

Також він заперечив причетність ГУР до багатьох операцій в тилу ворога:

Стосовно, наприклад, диверсійної роботи, то переважна більшість успішних (підкреслюю – успішних) операцій у ворожому тилу та в РФ у нас здійснюється силами СБУ. І Кримській міст, і за кількома виключеннями усі найбільш гучні диверсії за останні місяці. А не ГУР, на жаль.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СБУ затримала на Запоріжжі російського агента, який шпигував за позиціями ЗСУ. Було встановлено, що ворожим агентом виявився колишній посадовець податкової міліції, якого у 2011 році було звільнено за корупцію.

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward