Контейнери для збору одягу від “Час-Дій”

Третій рік безупинно функціонує благодійний проект по збору вживаних речей від ГО “Час-Дій”.

Мабуть, кожен Рівнянин чув або бачив контейнери, що розміщені біля Покровського собору та ТЦ “Чайка”. Вони служать для збору вживаного одягу, що потім передається до благодійного офісу, де його безкоштовно можуть отримати багатодітні родини, сироти, одинокі батьки та малозабезпечені літні люди.

Ця ініціатива була була реалізована ГО “Час-Дій” у квіті 2016 року. Тяжко сказати, скільки речей за цей час потрапили до нужденних рук, у дитячі будинки, багатодітнім сім’ям та всіх тих, хто звертався до нас за допомогою.

Даний проект користується великим попитом серед небайдужих рівнян, контейнери “переповнюються” одягом в середньому за один, два дні. Ми намагаємось якомога швидше їх очистити. У ТРК “Ритм” є репортаж про випадки, коли недобросовісні міщани витягували одяг напряму з контейнера.

Велике прохання до благодійників – перевіряйте речі, перед їх “утилізацією” до контейнерів, досить часті випадки, коли працівники нашого складу знаходять в кишенях ключі чи навіть паспорта. Також, ми дуже просимо не викидати речі, які є порваними, брудними чи зношеними.

Нагадуємо, що всі речі безкоштовно надаються нужденним у нашому благодійному офісі, що за адресою – Київська, 10а. Графік роботи: Пн. та Чт. з 9:00 до 13:00

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: