росія офіційно запропонувала свою “Формулу Миру”: 7 пунктів

event 16:45 Четвер 14 Березня 2024 КУРЙОЗИ

Колишній президент рф, а нині заступник голови Радбезу росії дмітрій мєдвєдєв висунув своє бачення “формули миру”, яка нібито повинна поставити крапку у війні росії проти України.

Свої думки дмітрій виклав у великому пості у телеграм-каналі.

“Коли я чую вираз «формула миру зеленого», відчуваю непереборне почуття гидливості, що швидко переходить у відчуття сорому від поганого сюрреалізму того, що відбувається. Адже всі чудово розуміють, включаючи і обірваних західних брехунів, що навіть у набагато простіших ситуаціях під час війни мир може бути досягнутий або за наявності взаємної волі сторін на основі розумного компромісу, або шляхом капітуляції однієї зі сторін конфлікту”, – заявив у напівсвідомості мєдвєдєв.

Головний фанат 40-градусної “фінляндії” вважає, що Волі для України не існує, а Формулу миру, яку підтримала світова спільнота, дмітрій називає провінційною та “клоунською”. Вирішення такої абищиці він вбачає лише у побудові власної, російської формули, яку недалекий політик вважає реалістичною та гуманною для всіх.

Читайте також: Європарламент ухвалив перший у світі закон, який обмежує застосування Штучного Інтелекту

Ось, що пропонує дмітрій мєдвєдєв:

  1. Визнання Україною поразки у військовій складовій конфлікту. Повна та беззастережна капітуляція України в особі неонацистської “кліки” у Києві. Демілітаризація України та заборона на створення воєнізованих формувань на її територіях у майбутньому.
  2. Визнання міжнародним співтовариством нацистського характеру київського політичного режиму та проведення під контролем ООН примусової денацифікації всіх органів влади України.
  3. Констатація ООН: втрата Україною міжнародної правосуб’єктності та неможливості вступу без згоди росії будь-яких її правонаступників у військові альянси.
  4. Відставка всіх конституційних органів влади України та негайне проведення виборів до тимчасового парламенту самоврядної під егідою ООН території України.
  5. Ухвалення тимчасовим парламентом законів про виплату всіх належних компенсацій росії, включаючи виплати родичам загиблих громадян нашої країни та виплати за шкоду здоров’ю поранених. Встановлення порядку відшкодування майнових збитків, заподіяних суб’єктам рф.
  6. Офіційне визнання тимчасовим парламентом України, що вся її територія – це територія рф. Ухвалення акта про возз’єднання територій України з росією.
  7. Саморозпуск тимчасового парламенту. Визнання ООН акта возз’єднання.

“Такою може бути м’яка російська формула світу”, – цілком серйозно заявив дмітрій. 

А також замістітєль голови Радбезу рф вважає, що саме за цією недоформулою можна шукати доброзичливий консенсус з міжнародною спільнотою та розраховувати на взаєморозуміння західних “партнерів” рф.

Останні новини
12.04.2024, П’ятниця
11.04.2024, Четвер
10.04.2024, Середа
09.04.2024, Вівторок
08.04.2024, Понеділок
07.04.2024, Неділя
06.04.2024, Субота
05.04.2024, П’ятниця
04.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward