Об’єднані Арабські Емірати почали закривати банківські рахунки росіян

event 12:49 Понеділок 19 Лютого 2024 У СВІТІ

Банки Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) слідом за кредитними організаціями Туреччини та Китаю обмежили розрахунки з росією і стали закривати рахунки компаніям та фізичним особам.

Про це розповіли три бізнесмени, які працюють у країні, а також представник організації «ділова росія», пишуть росЗМІ.

За словами останнього, наразі банки ОАЕ не приймають гроші з росії та у зворотний бік платежі не проводять. Водночас без пояснення причин іде закриття рахунків, додав він.

Складнощі почалися задовго до виходу в грудні 2023 року закону США про вторинні санкції, який різко вплинув на політику банків Туреччини та Китаю щодо клієнтів із росії, зазначають співрозмовники видання. Проте досі банки ОАЕ зберігали велику лояльність до російських клієнтів, якщо вони були згодні купувати додаткові послуги або збільшувати залишок на рахунку.

Можливість платити з росії, зокрема у дирхамах, зникла у вересні, стверджує один із представників бізнесу. Після цього йому довелося додати до ланцюжка третю проміжну юрисдикцію – Гонконг. Але з лютого цього року гонконгський банк теж припинив приймати платежі, зазначив бізнесмен.

Читайте також: «Космічні штрафи та ув’язнення»: адвокат пояснив, як каратимуть чоловіків за ухилення від ТЦК

У найбільших банках ОАЕ тепер практично неможливо відкрити рахунок, каже власник однієї з енергетичних компаній. За його словами, домовитися можна приватно з персональним менеджером, але після першої ж перевірки «ти вилетиш як пробка».

У кремлі здогадуються про проблему з банками ОАЕ, але вважають її некритичною і вирішальною, сказало близьке до Кабміну джерело видання.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward