Битва України й Ізраїлю визначає глобальну безпеку майбутнього, – Остін

event 17:27 Вівторок 31 Жовтня 2023 У СВІТІ
ostin

Міністр оборони США Ллойд Остін наголосив, що перемога України й Ізраїлю в протистоянні збройній агресії росії й тероризму ХАМАС визначатиме безпеку у світі, в якому житимуть наступні покоління.

Про це він заявив у вівторок під час виступу на слуханнях в Сенаті США щодо масштабного пакету реагування на виклики національній безпеці країни, передає кореспондент Укрінформу.

“І в Ізраїлі, і в Україні демократії борються з жорстокими ворогами, які прагнуть їх знищити. Ми не дозволимо ХАМАС чи путіну перемогти”, – наголосив глава американського оборонного відомства.

Він підкреслив, що ця битва проти агресії й тероризму “визначатиме глобальну безпеку на довгі роки”. Тож, за його словами, продовження твердого лідерства США допоможе гарантувати, що тирани, головорізи й терористи по всьому світу не схилятимуться до ще більшої агресії та звірств.

“Отже, те, як ми діятимемо сьогодні, сформує світ, який успадкують наші діти та онуки”, – підкреслив глава Пентагону.

Читайте також: У Секторі Гази збільшилась кількість загиблих українців

У цьому контексті він виступив на підтримку термінового запиту з додатковими асигнуваннями на потреби національної безпеки Америки. А також підтримки партнерів США та інвестицій в оборонну промислову базу.

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward