Німецькі лікарі розповіли, як захистити обличчя від прищів під час носіння маски

event 14:43 Четвер 22 Квітня 2021 Здоров'я

Іноді людям доводиться використовувати маску весь день. В той же час, її застосування навіть протягом кількох годин може призвести до появи висипів і прищів на обличчі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Xасте носіння маски може викликати появу плям на обличчі. Це явище називається “маскне”, що означає “маска від прищів”.

З моменту введення обов’язкових масок, центр шкірних хвороб в Берліні приймає все більше пацієнтів з шкірними проблемами на обличчі.

Найчастіша проблема, яку спостерігають медики — це прищі в області маски, так звані “маскне”.

Прищі виникають через тертя маски об шкіру, що в дерматології називається механічними вуграми. Повітря, що видихається, яке потрапляє в маску, також створює вологе середовище, яке є сприятливим для зростання бактерій. Подразнення від масок та волога можуть погіршити вже існуючі шкірні захворювання, такі  як нейродерміт або купероз.

Як запобігти висипанню від масок?

Маски слід міняти часто, і кожні кілька годин слід робити перерву від 10 до 15 хвилин, особливо якщо маски носять безперервно протягом тривалого періоду часу, щоб шкіра могла “дихати”.

Якщо ці “перерви” неможливі, нанесіть невелику кількість цинкової пасти або вазеліну на ті ділянки, де маски безпосередньо подразнюють шкіру. Вони утворюють плівку на шкірі і запобігають подразненню від вологи та тертю.

Табу на агресивні пілінги

Заспокійливий зволожуючий крем з такими інгредієнтами, як ніацинамід, зелений чай, гіалуронова кислота або кераміди може поліпшити бар’єрну функцію шкіри і прискорити загоєння шкіри. Не слід використовувати агресивне відлущування, оскільки воно створює мікротріщини на шкірі, які сприяють подальшому запалення і появі прищів.

Джерело: сайт Svidok

Читайте також: Лікар розповіла, вживання яких продуктів на сніданок може спровокувати рак

Останні новини
17.05.2021, Понеділок
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward