Їсти не обов’язково: цей фрукт допоможе легко вставати з ліжка взимку

event 00:00 Понеділок 20 Листопадаа 2023 Здоров'я

Переважно людям важко прокидатися вранці в холодну пору року, тому що не вистачає повноцінного сну. Якщо пізно лягати спати, то потім дуже важко вставати. Про це розповіли лікарі-терапевти, пише Ukr.Media.

За їх словами, для легшого підйому потрібно скласти графік і дотримуватися його. Тобто лягати і вставати в один і той самий час. О першій годині ночі краще вже спати. Це потрібно для вироблення організмом мелатоніну, що регулює процеси сну і неспання. А ще не варто переїдати на ніч, інакше мозок не встигатиме відновлюватися.

Перед відходом до сну краще вимкнути ґаджети, соцмережі та телевізор: жодної новинної стрічки. Натомість — легка гімнастика, розслаблювальний душ, цікава книжка. Усе це допоможе налаштуватися на відпочинок.

Приберіть подалі від себе телефон, його світіння впливає на мозок і заважає виробленню гормону сну, тим самим відбиваючи бажання відпочити. Кімната, де ви збираєтеся спати, повинна мати комфортну температуру. Холод або задуха завадять повноцінному сну, пояснили експерти.

Читайте також: В мундирі чи очищена: яка картопля більш корисна для здоров’я

У холодну пору року фахівці порадили покласти поруч із ліжком нарізаний лимон. Він допомагає зробити сон міцнішим, а після пробудження буде простіше покинути ліжко.

Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward