Чотири причини, чому потрібно регулярно гладити свого кота

event 17:42 Середа 25 Січня 2023 Здоров'я

Експерти назвали декілька причин, чому гладити котів не просто можна, але й потрібно. Про це пише GreenPost.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Ваші пухнасті улюбленці будуть неймовірно щасливими, якщо ви будете гладити їм голову (особливо між очима та вушками). Також котики люблять, коли їм гладять шию та підборіддя. Дозволяється також гладити вздовж спини.

Що буде, якщо регулярно гладити кішку:

Коли ми гладимо кішку, то наш організм у прямому сенсі оздоровлюється. Перш за все, кішка – це справжній антидепресант. Погладжування кішки позбавляє нас від стресового стану: рівень кортизолу (гормон стресу) знижується в рази, а рівень окситоцину (гормон щастя) навпаки збільшується. Окрім того, доведено, що регулярне погладжування кішки нормалізує кров’яний тиск, а також зменшує рівень холестерину в крові. Ба більше, котяче муркотіння позитивно впливає на наш імунітет.

Котик також отримує масу привілеїв, коли його гладять. Доведено, що ті кішки, яких регулярно гладять господарі, набагато менше хворіють. А чи знаєте ви, що відчуває кішка, коли її гладять? 

Виявляється, що погладжування котика нагадує нашому улюбленцю те, як мама його вилизувала, коли він був маленьким. Завдяки цим відчуттям котик відчуває себе неймовірно щасливим.

Погладжування котика зміцнює зв’язок між господарем та домашнім улюбленцем. Ваш котик починає вам довіряти, якщо ви регулярно звертаєте на нього увагу та гладите його по голівці. Якщо кішка приходить до вас і лягає животиком доверху, будьте певні, що вона вам довіряє. Окрім того, кішка відчуває себе в безпеці, якщо дозволяє себе гладити.

Читайте також: Лікар назвала продукти для боротьби із захворюваннями ШКТ

Погладжування котика позбавляє нас від почуття самотності. Як відомо, всі ніжні дотики викликають приплив любові та ніжності, а тому, якщо вам цього не вистачає, просто заведіть собі пухнастого друга. Також не слід забувати про те, що котики допомагають нам позбутися від безсоння.

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward