СБУ викрила колаборантів, які обійняли посади у псевдоправоохоронному органові та допомагали утвердженню окупаційної влади

event 10:45 Четвер 02 Березня 2023 ПОДІЇ
kolaboranty

СБУ викрила двох представників так званої “силової структури”, які допомагали утвердженню окупаційної влади в Херсоні.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Відомо, що з захопленням міста за наказами “військово-цивільної адміністрації рф” та керівництва військових підрозділів рф, було створено “главное управление министерства внутренних дел Херсонской области”.

Аби заповнити “штат”, злочинна влада шукала собі кадри, які б реалізовували злочинні плани. Ще двоє мешканців Херсона погодились на співпрацю з окупантами та добровільно обійняли посади у так званому “главном управлении министерства внутренних дел Херсонской области”.

Новоспечені “оперуполномоченный отделения уголовного розыска Днепровского городского отдела полиции” та “следователь следственного отдела Днепровского городского отдела полиции главного управления министерства внутренних дел Херсонской области” виконували рішення окупаційної адміністрації, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором Херсонської області.

Читайте також – У Рівному СБУ затримала агента російської спецслужби, який хотів підірвати об’єкт критичної інфраструктури

Зараз злочинці переховуються від правосуддя на лівому березі Дніпра. СБУ знає про їх місце перебування і вживає заходів для притягнення до відповідальності.

За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення..

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward