Скільки обіцянок виконав Зеленський за перший рік каденції: інфографіка

event 11:11 Середа 20 Травня 2020 ПОДІЇ

Якщо порівняти всі передвиборчі, програмні та поточні обіцянки, то за рік у Зеленського набігло аж 435 обіцянок.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Протягом першого року на посаді Президента України Володимир Зеленський виконав 86 обіцянок и провалив 50, тоді як його попередник Петро Порошенко виконав 30 обіцянок і провалив 19.

Якщо взяти всі передвиборчі, програмні та поточні обіцянки, то за рік у Зеленського набігло аж 435 обіцянок, водночас на рахунку п’ятого президента за такий самий період було зафіксовано 139 публічних зобов’язань. 

Які основні обіцянки виконав президент?

  • Зеленському вдалося виконати обіцянку, що до земельного законодавства будуть внесені зміни щодо запуску ринку землі. На початку березня 2020 року в одному з інтерв’ю він запевнив: Я взяв на себе зобов’язання ухвалити закон про землю й закінчити з банківським законом – ми це зробимо.
  • Виконав Зеленський свою передвиборчу обіцянку зробити все можливе для повернення українських моряків, які були захоплені в полон росіянами в Азовському морі. Після тривалих переговорів 7 вересня 2019 року відбувся обмін полоненими та укладеними між Україною і Росією. Всього додому повернулося 35 українців, серед них – всі 24 українських моряка.
  • У передвиборчій програмі Зеленського та під час каденції було декілька обіцянок щодо діджиталізації країни, які вже вдалося реалізувати. Зокрема, президент запевнив, що за допомогою смартфона громадяни України зможуть посвідчувати особу. 15 квітня 2020 року Кабмин ухвалив постанову про запуск експериментального проєкту щодо застосування паспорта громадянина України у формі картки в електронному вигляді та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в електронному вигляді. Проєкт триватиме у 2020-2021 роках.

Джерело: Уніан

Читайте також: Мапа країн, в які українці можуть потрапити без жодних віз (карта)

Теги:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward