Не лайтеся з ними: 3 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку

event 13:23 Середа 08 Листопадаа 2023 Астрологія

Енергетичні вампіри — люди, які несвідомо або свідомо витягають сили з оточуючих. При цьому вони завдають їм емоційного та фізичного дискомфорту. Зустрічаються вони скрізь: на роботі, серед друзів чи навіть у сім’ї. Напевно, ви хоча б раз відчували млявість після спілкування з певною людиною.

Виявляється це по-різному: може заболіти голова, погіршитися настрій чи навіть відчуєте занепад сил, пише Ukr.Media.

Отже, хто ж входить у топ найенергетичніших людей?

Овен

Активні, місцями безтурботні Овни легко можуть виявитися вампірами. Близькі цих представників стихії Вогню знають, що привабливі та необразливі вони лише на перший погляд. Насправді це дуже вимогливі люди. Вони владолюбні та сильні духом. Овни домагаються своїх цілей із наполегливістю, пристрастю та великим ентузіазмом. Ці люди часто беруть роль лідера і доводять усі справи остаточно.

Людина, народжена під цим знаком Зодіаку, здатна спровокувати конфлікт від нудьги, для власної розваги. Так вона харчується негативом інших. У гонитві за своїми цілями Овни іноді можуть стати енергетичними вампірами — цьому сприяє їхнє сильне прагнення до успіху та домінування.

Лев

Бути у центрі уваги та отримувати загальне визнання — ось головна мета у житті Львів. Щоб «підживитися» увагою оточуючих вони можуть використовувати емоційні маніпуляції та надмірно драматизувати. Однак, Леви не завжди вимотують інших. Як енергетичні вампіри вони діють тільки якщо не отримують достатньої уваги та похвали.

Стихія Вогню цього знака змушує їх діяти імпульсивно, виділятися з натовпу і намагатися завжди бути кращими за інших. Леви виявляються енергетичними вампірами під час поганого настрою. Вони навмисне злять оточуючих, щоб і ті почували себе погано. У таких ситуаціях вони здатні нагрубити, присоромити і навіть прикро пожартувати. І як тільки співрозмовник негативно відреагує на таку поведінку, Лев почне забирати чужу енергію, тим самим підживлюючи свою.

Читайте також: Це буде справжня казка: листопад принесе велику удачу трьом знакам Зодіаку

Скорпіон

Ось хто вже точно не в числі жертв, то це Скорпіон. Представники знака відрізняються сильною енергетикою та пристрасним характером. Наймстивіший і найнебезпечніший знак Зодіаку виявляється ще й одним із найвпливовіших енергетичних вампірів. Їхня діяльність часто може висмоктувати енергію оточуючих. Все тому, що носії цього знаку довгий час спочатку переслідують свою жертву, спостерігають за нею. Якщо обрана ціль реагує на провокації, сердиться або навіть починає боятися і уникати кривдника, то така людина стає ідеальною «їжею» для вампіра Скорпіона. Для них мучити людину, яку вдалося вивести з себе, набагато цікавіше, ніж проживати спокійне життя.

Скорпіони емоційні, вимогливі та прагнуть повністю залучити свого партнера чи інших людей у свої проблеми та змусити співпереживати.

Останні новини
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward