Диверсанти підірвали літаки та гелікоптер у Підмосковʼї, — ГУР

event 12:06 Середа 20 Вересня 2023 Війна
gur

Невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер у Підмосковʼї. 

Про це повідомило Головне управління розвідки України у середу, 20 вересня.

В українській розвідці розповіли, що на аеродромі Чкаловський група слідчого комітету рф розслідує диверсію, внаслідок якої у понеділок, 18 вересня, було суттєво пошкоджено два літаки та один гелікоптер.

У ГУР зазначили, що “подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах”, оскільки на аеродромі базуються урядові літаки, так звані “літаки судного дня” та спеціальні літаки (літаки-розвідники).

У ГУР розповіли, що пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їх швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні ушкодження.

Читайте також: У рф впав винищувач Су-34

Росія проводить заходи з пошуку диверсантів та обмеження поширення в місцевих ЗМІ інформації про подію.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward