Відомий український актор розповів про зйомки у кліпі гурту “Лєнінград”

event 11:50 Середа 20 Вересня 2023 Шоу-бізнес
LENINGRAD

Навіть власний батько засудив актора за цю роботу.

Український актор Тарас Цимбалюк до повномасштабного вторгнення активно знімався в російських проєктах. Лише зараз він розповів, про яку зі своїх робіт він жалкує найбільше.

Йдеться про зйомки в кліпі російського гурту “Ленінград”. За словами актора, він мав можливість відмовитися від тої роботи, але не зробив цього і зараз сильно шкодує, передає 24 канал.

Тарас Цимбалюк розповів:

Коли я почав активно зніматися в серіалах, тато говорив: “Дивися, я розумію, ти зараз знімаєшся в російських серіалах, немає українських, ти хочеш бути актором – це все ясно. Але, чувак, кліп “Ленінград”, ну камон, це ж просто пи*дець”.

Цимбалюк же намагався знайти переваги знімань в кліпі. Тоді чоловік казав, що якіснішого матеріалу у Києві раніше не бачив. До того ж вся знімальна команда була українська й загалом весь процес знімань був комфортним для Тараса.

Читайте також – Скандальну Стужук з ганьбою погнали з Польщі: що сталося (ФОТО)

Водночас Тарас зауважив, що через тиждень після знімань у кліпі він про це пожалкував, оскільки почав більше читати новини та дізнався про позицію Сєргєя Шнурова, який є фронтменом групи. Музикант підтримує владіміра путіна, що обурило актора.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward