Росія вимагає заборонити форму збірної України на Євро-2020

event 09:58 Понеділок 07 Червня 2021 ПОДІЇ

Збірна України з футболу представила форму, в якій виступить на чемпіонаті Європи з футболу. Один з головних елементів – карта України на формі. Саме це допекло росіянам.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

На формі збірної України нанесена карта країни. А також гасла “Слава Україні!” та “Героям слава!”.

Нагадка росіянам про те, що Крим – це територія України, хоч і тимчасово окупована, викликала відповідний шквал. І депутати вимагають її заборонити лише на основі того, бачення ситуації з Кримом “різниться з позицією Росії”. Хоча весь світ вважає Крим окупованим, крім Росії.

Коментар: Я сподіваюся, що цю форму заборонять. Це висловлення якоїсь політичної позиції, яка різниться з позицією нашої країни. Конфлікт закладено, використовуючи форму. Більш того, наші команди можуть зустрітися“, – заявив депутат російської Держдуми Дмитро Свіщєв.

За його словами, це “політична провокація”, і тут своє слово має висловити УЄФА.

От тільки на основі чого УЄФА може заборонити збірній України використовувати форму, на якій зображена карта країни – не уточнив. 

Своїми мріями про те, що УЄФА може заборонити форму збірної України, поділився і почесний президент російського футбольного союзу Віталій Колосков. Він і далі переконаний, що українці порушують регламент.

Коментар:Є регламент, де чітко прописано, які символи й прапори можна зображувати. На тренувальній формі вони можуть так зробити, а на бойовій не мають права“, – переконаний Колосков. 

От тільки він забув, що про це саме він говорив і у 2018 році, коли вперше був нанесений напис “Слава Україні!” на форму нашої команди. І тоді він теж апелював до регламенту. З того часу минуло три роки, а форму збірної України так ніхто і не заборонив.

Джерело: сайт 24 Канал

Читайте також: Луческу продовжив контракт з Динамо

Останні новини
11.06.2021, П’ятниця
10.06.2021, Четвер
09.06.2021, Середа
08.06.2021, Вівторок
07.06.2021, Понеділок
06.06.2021, Неділя
05.06.2021, Субота
04.06.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward